Tasarım Gazetesi
BNG Tuğçe Kazaz ile İkinci Kez Milano Moda Haftasında

BNG Tuğçe Kazaz ile İkinci Kez Milano Moda Haftası'nda

Eylül 22, 2010
Bng Tugce KazazDünyanın en önemli moda haftalarından biri olan Milano Moda Haftası'na davet edilen ilk Türk markası BNG, bu yıl da moda haftası kapsamında 23 Eylül akşamı sergileyeceği özel performans ile ikinci kez katılıyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da BNG koleksiyonunun baş mankeni Tuğçe Kazaz olacak.

Milano Moda Haftası kapsamında 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Şans Topu'nu moda severlerle buluşturacak olan BNG, ikinci kez dünyanın dev moda markaları ile bir araya gelecek. Geçmiş yüzyıllara ait bir İtalyan Sarayı'nda özel performans ve kokteyl gerçekleştirecek olan BNG, Milano'nun tarihi dokusuyla bütünleşecek bir gösteri hazırladı.

Markanın sahipleri Bülent ve Nilgün Gülen, bir Türk markası olarak Milano Moda Haftası'nda yeniden yer aldıklarından dolayı çok mutlu olduklarını, ileriki tarihlerde dünyanın en önemli moda haftalarında da yer almak için çalıştıklarını belirtti. Nilgün Gülen, 5 sene gibi kısa bir süre içinde BNG'nin Japonya, Amerika, İtalya, Yunanistan, Fransa, Almanya, Hong Kong ve Kanada başta olmak üzere yurtdışında toplam 200 satış noktasında satılmalarının büyük bir başarı olduğunu vurguladı.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter