Tasarım Gazetesi
ETMK İstanbul Dünya Endüstriyel Tasarım Günü Partisi

ETMK İstanbul Dünya Endüstriyel Tasarım Günü Partisi

Haziran 30, 2010
01

ICSID 50'nci kuruluş yılını kutladığı  2008'in 29 Haziran gününü, Dünya Endüstriyel Tasarım Günü olarak lanse etti ve her yıl kutlanması kararı aldı.

Türkiye'de endüstriyel tasarım alanındaki tek meslek örgütü olan ETMK (Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu)  da bu karar doğrultusunda, ETMK Merkez ve İstanbul ile İzmir Şubeleri olarak, ayrı ayrı kutlama partileri düzenledi.

02

03

ETMK İstanbul Şubesi, 29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü'nü, Galatasaray'daki BİR NOKTA'nın terasında 250 kişiyi aşan yoğun bir katılım ile kutladı. ETMK İstanbul Şubeyi destekleyen firmalar ile kişisel olarak katkılarını esirgemeyen gönüldaşlarının sponsorluğunda ETMK İstanbul üyeleri, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan sanatçılar ve sanatsever dostları ile müzik ve dans eşliğinde gecenin bitimine kadar hep birlikte eğlendiler.

04

Geceye deform müzik canlı performans ile renk katarken davetlilerin katılımları ile gerçekleşen ışık-gölge oyunları ile hoş dakikalar yaşandı. St. Antuan arka bahçesine bakan Bir Nokta'nın terasından kilisenin renk ve ışık oyunları ile aydınlatması ise PLD ve Telesine ışık sistemleri desteğiyle gerçekleşti.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter