Tasarım Gazetesi
BOB 24 Çıktı

BOB 24 Çıktı

Haziran 16, 2010
bob 24Tasarım Yayın Grubu'nun iddialı dergilerinden biri olan ve içmimarlık dünyasının heyecanla beklediği bob (best of best)'un 24. sayısı çıktı.Farklı coğrafyalar, uzmanlıklar ve perspektiflerin bir arada bulunduğu disiplinlerarası projelerin yanı sıra, dünyanın önde gelen içmimari firmalarının yaratıcı beyinleriyle yapılan röportajlara, tasarım, sanat ve mimari dünyasından haberlere, farklı ve yaratıcı ürünlere sayfalarında yer veren BOB bu ay yine dopdolu.Ana hatlarını içmimari projelerin oluşturduğu dergide bu ay, eski bir oyuncu ve film yapımcısı olan Kim Taek Soo'nun içmimarlık ve mimarlık eğitimi almasının ardından kurduğu şirket VER-TEX Design'dan okul, yoga stüdyosu, mağaza, rezidans ve bar projeleri; Fujie Kazuko Atelier'den kütüphane, müze, pastane, bir giriş bankosu, bank ve halı tasarımı detaylı olarak işleniyor.

Coordination sayfalarında Campana Brothers, tasarım kimlikleri ve ürün tasarımlarıyla inceleniyor.

BOB Collection'da bu ay işlenen konu tuvaletlere olan bakışınızı değiştiriyor: hepsi başlı başına tasarım projesi olan "Ticari Mekanlarda Tuvaletler".

Ayrıca derginin Türkiye'den konukları arasında Zoom TPU "Dumankaya Satış Ofisi", Kerem Oral'dan "Değer 16", Ven Mimarlık'tan Çankaya Ofis, Craft 312 Studio'dan Can Dental Diş Kliniği, N. Egemen Yerce'den Fotoğraf Stüdyosu yer alıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter