Tasarım Gazetesi
MOSDER Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması 6

MOSDER Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması 6

Haziran 1, 2010
Türkiye'nin en büyük 35 mobilya markasının üyesi olduğu MOSDER'in düzenlediği Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması'nda tasarımcılar, sanayiciler tarafından ödüllendiriliyor.

Yarışmaya katılan genç yetenekler ve sektörün profesyonellerini, para ödülünün yanı sıra yepyeni iş fırsatları bekliyor.

Üniversitelerde yetişen genç, yetenekli iş gücüne kariyer olanakları sunan ve mobilya sektörünün tasarım ve markalaşma sürecine katkı sağlayan 6. Ulusal Ev Mobilyaları Tasarım Yarışması'na başvurular 22 Temmuz'a kadar devam ediyor.

Yarışmada, öğrencilerin proje sunabileceği salon, yatak, yemek, genç odaları takımları, kanepe, hizmet ve servis elemanı kategorileri ile profesyonellerin başvurusuna açık "Engelliler için ev mobilyası tasarımı" kategorisi yer alıyor.

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından geleneksel hale getirilen yarışmada dereceye girenler toplam 104 bin Liralık para ödülü, iş ve staj olanakları, tasarımların tescil haklarının korunması ve İMOB'da ürün sergileme fırsatlarıyla buluşacak.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter