Tasarım Gazetesi
Salı Atölyeleri Pentide Tasarım Yönetimi

Salı Atölyeleri: Penti'de Tasarım Yönetimi

Nisan 23, 2010
Sali Atolyeleri Penti

İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı 2010 yılı Salı Atölyeleri Penti ile devam ediyor. Penti Genel Müdürü Sami Kariyo ve Tasarım Direktörü Ayşin Bicioğlu, 27 Nisan Salı akşamı santralistanbul'da tasarım yönetimi deneyimlerini paylaşacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı'nın düzenlediği Salı Atölyeleri 2010 programı, Penti'de Tasarım Yönetimi ile devam ediyor. Tasarım ve tasarım yönetimine bakış açısıyla fark yaratmış kurumların ağırlandığı Salı Atölyeleri 2010'un üçüncü konuğu Penti, 27 Nisan Salı günü 18:30'da santralistanbul'da olacak. Penti Genel Müdürü Sami Kariyo ve Tasarım Direktörü Ayşin Bicioğlu'nun konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte Penti'nin geçmişten bu yana gelişimi ve tasarım ile tasarım yönetimine bakış açısı irdelenecek.

Bu yıl 11. Senesini dolduran Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı teorisyen ve uygulamacılardan oluşan bir kadroyla tasarım ile ilişkili her alanının, hem kültür hem de yönetim tarafında çalışmakta ve bu alanda dünyanın en önemli lisansüstü okullarından bir olan Domus Academy ile işbirliği yapmakta. Dersler öğrencilerin çalışma hayatları göz önünde bulundurularak Çarşamba-Perşembe günleri 18:30-20:30 ile Cumartesi günü ise 09:30-13-30 saatleri arasında santralistanbul'da gerçekleştiriliyor.

Profesyoneller kadar, tasarım yönetimine ilgi duyan amatörlerin de katılabileceği Salı Atölyesi veya Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı ile ilgili detaylı bilgi almak için; [email protected]
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter