Tasarım Gazetesi
3 Perakende Tasarım Konferansı

3. Perakende Tasarım Konferansı

Şubat 17, 2010
Dünyanın ve Türkiye'nin en ünlü perakende tasarım uzmanları, perakende stratejistleri, tasarım tutkunları, tasarımın hayatlarına getireceği değişimin peşinde olan perakendeciler ve tedarikçiler, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Perakende Tasarım Konferansı'nda buluşuyor.

11 Mayıs'ta İstanbul Swissotel'de düzenlenecek konferansta, iş dünyasının profesyonelleri yeni trend, değişim, gelişim ve uygulamaları paylaşarak geleceği şekillendirmeye devam edecekler.

Odak Kurumsal Gelişim Hizmetleri tarafından üçüncüsü düzenlenecek olan Perakende Tasarım Konferansı, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da mağazadan markete, kafeden showrooma, gıdadan otomobile perakendenin tüm kategorilerinde fark yaratmanın ve rakiplerin önüne nasıl geçileceğinin konuşulacağı; pazarlama ve tasarımın işbirliği gibi çok sıcak konuların tartışılacağı; "Yeni Trendler & Yeni Fikirler"in şekilleneceği renkli ve çok boyutlu bir platform olacak.

Dünyaca ünlü perakende tasarımcısı Brian Dyches'in moderatörlüğünü üstleneceği konferansta, bu yıl yine dünyanın ve Türkiye'nin önemli uzmanları bir araya gelecek.

Konferansın bu yılki ana sponsorları arasında Vitra, Jotun ve Üçge gibi ünlü firmalar yer alıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter