Tasarım Gazetesi
Nurus Dubaide The Office Exhibition Dubai

Nurus Dubai'de: The Office Exhibition Dubai

Ocak 28, 2010
Nurus Dubai9- 11 Şubat tarihleri arasında Dubai Ticaret Merkezi'nde, [email protected] temasıyla gerçekleştirilecek fuara, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın heryerinden ofis sektörünün profesyonelleri katılacak. Her yıl ziyaretçilerin yoğun ilgisini toplayan NURUS, katılımcılar arasında.

"The Office Exhibition, Dubai" ofis mobilyası sektörünün Körfez Bölgesi'ndeki en önemli etkinliği olarak 2001 yılından beri düzenleniyor. Bu yıl, 9-11 Şubat tarihleri arasında, Dubai Ticaret Merkezi'nde yaklaşık 19 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek olan fuarda, dünyanın her yerinden gelen 250 firma yeralacak. Fuarın bu yılki teması "[email protected]". Çalışma alanında ergonomi ve motivasyonun önemini vurgulayan NURUS, daha önceki yıllarda olduğu gibi bölge ülkelerinden en önemli sektör profesyonelleri ve mimarlarla buluşacak.

Dubai'deki ekonomik krize rağmen Ortadoğu ve Körfez bölgesinde ofis sektörü hareketliliğini koruyor. Nurus bu dönemde bölgede gerçekleştirdiği Credit Suisse, HCC, Volkswagen, Marsh Insurance, HSBC, Beltone Financial, GMG, Ma'aden Saudi Arabian Mining Company ve G4S Qatar gibi en üst segmentte projelerle dikkat çekiyor. Nurus aynı zamanda bu fuara 9. kez katılarak Türkiye'den bu fuara en çok katılan marka olma özelliğini taşıyor.

NURUS, çevre duyarlılığı ve geri dönüşüm prensipleri ile üretilen ödüllü ürünleriyle, ilk kez bu fuarda sergileyeceği havaalanı koltukları, konferans koltukları ve panel sistemi ile sektörün en geniş ürün portfoyüne sahip markası olarak öne çıkıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter