Tasarım Gazetesi
Autodesk Navisworks Türkiyede

Autodesk Navisworks Türkiye'de

Aralık 8, 2009
Sayısal Grafik, Autodesk'in gerçek zamanlı proje paylaşımı için geliştirdiği Autodesk Navisworks ürünlerinin Türkiye'de de satışına başladıklarını duyurdu.

Autodesk Navisworks çözümleri, tasarımcıların ve inşaat sektörü profesyonellerinin, çalışmalarını, bilgi dolu tek bir senkronize 3 boyutlu yapı modeli içinde birleştirmelerine ve bu model içinde dolaşmalarına, incelemelerine, ölçü almalarına ve işaretleme yapmalarına olanak tanıyor.

Büyük ve karmaşık inşaat projeleri için üretilen 3 boyutlu modellerin görüntülenmesi, incelenmesi ve analiz edilmesi, boyutları yüzünden çoğu zaman zordur.

Autodesk Navisworks 3B proje inceleme yazılımları, dosyaları sıkıştırarak, etkileşimli görselleştirme ve model içinde gerçek zamanlı gezinme için yenilikçi bir teknoloji kullanıyor.

Böylelikle, CAD veya herhangi bir tasarım yazılımında uzmanlaşma gereği duymadan, standart bir PC'de, en büyük ve karmaşık 3B modelleri görüntüleyebilir, içinde dolaşabilir, inceleyebilir, ölçü alabilir, üzerinde işaretleme yapabilirsiniz.

Autodesk Navisworks 3B proje inceleme yazılımları, birçok CAD tasarım formatını destekliyor.

Böylelikle, AutoCAD veya Autodesk Revit yazılımları ile oluşturulmuş 3 boyutlu modeller, başka yazılımlardan gelen geometri ve verilerle birleştirilip, kolaylıkla incelenebiliyor.

Autodesk Navisworks, 3 boyutlu tasarımlarınızı, inceleme ve işaretleme için, projenin diğer paydaşları ile tek bir tümleşik model olarak paylaşmanızı sağlıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter