Tasarım Gazetesi
Vanucci 1 Türk Ürünleri Sergisinde

Vanucci 1. Türk Ürünleri Sergisi'nde

Eylül 10, 2009
Vanucci Argento

8 farklı seri ve bu serilere bağlı onlarca modelin yer aldığı zengin mutfak ve banyo modeliyle farklı mekânlar yaratan Vanucci, tasarımlarını tüm dünyanın beğenisine sunacak. 3-6 Ekim tarihleri arasında Katar'da düzenlenecek olan 1. Türk Ürünleri Sergisi'ne katılmaya hazırlanan Vanucci, Türk işçiliğinin kalitesini ve firmanın özgün tasarım anlayışını yansıtan ürünleriyle uluslararası arenadaki iddiasını bir kez daha ortaya koyacak.

Zengin portföyünde 28 farklı banyo ve mutfak serisi ile bunlara bağlı onlarca farklı model barındıran Vanucci, 3-6 Ekim tarihleri arasında Katar'da düzenlenen 1. Türk Ürünleri Sergisi'ne katılarak tasarımlarını tüm dünyanın beğenisine sunacak. Platino ve Argento isimli mutfak modelleri ile Rosa ve Sirena isimli banyo tasarımlarıyla katılacağı sergide Vanucci, Türk işçiliğinin kalitesini yansıtan özgün tasarımlarıyla uluslararası arenadaki iddiasını bir kez daha ortaya koyacak.

Sergi süresince zengin mutfak ve banyo portföyünde yer alan tüm tasarımlar hakkında ziyaretçileri bilgilendirecek olan Vanucci, Türk banyo ve mutfak sektörünün en geniş üretim bandına sahip bulunuyor. Prodek Yapı Dekorasyonu Sanayi Tic. A.Ş.'nin yenilikçi markası olarak hizmet veren Vanucci, faaliyetlerini 10.000 m2'nin üzerindeki kapalı üretim alanında sürdürüyor. En önemli yaşam alanlarının başında gelen mutfak ve banyolara estetik ve tarz kazandıran Vanucci, 2 ana gruptan oluşan geniş ürün portföyünü zengin aksesuar seçenekleriyle de destekliyor. 'Girdiği ortamlara değer katmak, kullanıcılarının yaşam kalitesini artırmak, tasarım ve kalitesiyle farklılık yaratmak' üzerine odaklanmış bir marka olan Vanucci, tüm ürünlerini kaliteyi tasarımla buluşturmak ve evlere yeniden hayat vermek üzere tasarlıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter