Tasarım Gazetesi
Seranit İtalya Cersaie Fuarına Katılıyor

Seranit, İtalya Cersaie Fuarı'na Katılıyor

Ağustos 29, 2009
SeranitSeranit, dünya seramik sektörünün nabzının tutulduğu Cersaie fuarında 65 metrekarelik standında ilginç, ileri teknoloji ve sıra dışı tasarımlardan oluşan 2009-2010 koleksiyonunu ve mevcut ürünlerini sergileyecek. Yurtdışında 45 ülkede 254 satış noktasına ulaşan Seranit'in yeni koleksiyonları ile fuara renk katacak. Seranit, aralarında İtalyan tasarım firmalarının da bulunduğu dünyaca ünlü tasarım ofisleriyle birlikte geliştirdiği iddialı yeni serisiyle fuara damgasını vuracak.

Dünya Seramik Modasında Söz Sahibiyiz
Seranit genel müdürü Hamdi Altunalan, "Fuarda tanıtacağımız yer ve duvar karolarından oluşan yeni serilerimiz ile bir Türk firması olarak dünya seramik modasında söz sahibi olduğumuzu tüm dünyaya göstermek niyetindeyiz. İtalya Cersaie Fuarı, sektörümüz için oldukça önemli ve tüm seramik üreticilerinin yer almak istediği bir fuar. 2008 yılında ziyaretçi sayısının 100 bini bulduğu ve 53 ülkeden katılımın gerçekleştiği dikkate alındığında, bu fuarın önemi daha da ortaya çıkıyor.

Cersaie Fuarı'na bu yıl üçüncü kez katılıyoruz. Bu başarıda geniş ürün portföyümüz, yüksek üretim ve hizmet kalitemiz kadar, global bir marka olarak gerçekleştirdiğimiz uluslararası işbirlikleri de etkili oldu.

Seranit olarak fuardan beklentimiz, 2009-2010 koleksiyonumuzu geniş kitlelere tanıtmak ve bir dünya markası olarak sektörün diğer önde gelen firmalarıyla yeni işbirlikleri kurmak. Kriz sebebiyle herkesin çekimser davrandığı bir zamanda biz yeni serilerimizi sunarak, 2009 ve 2010'dan olumlu beklentilerimiz olduğu mesajını vermek istiyoruz" açıklamasında bulundu.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter