Tasarım Gazetesi
Tasarım 193 Oteller

Tasarım 193: Oteller

Ağustos 13, 2009
Tasarim 193TASARIM dergisi Temmuz ayında verdiği moladan sonra Ağustos ayında en yeni projeler ve yepyeni tasarımlarla okuyucuları ile buluşuyor.

Turizm sektörünün yaşanan global krizden etkilenmeden atlatmaya çalıştığı yaz aylarında birbirinden farklı oteller, tatil köyleri, butik oteller açılmaya devam ediyor. Her biri bir adım öne çıkabilmek için farklı konseptler yaratıp tatili keyfe dönüştürmeye çalışıyor.

Farklı konseptlerden, farklı coğrafyalardan farklı alternatiflere sahip 10 proje PROJELER sayfalarımızda sizlerle. Umman'ın 3 incisi Atkins Design imzalı "Barr Al Jissah Otel ve Tatil Köyü", Gökhan Avcıoğlu GAD Architecture'nin doğanın içinden yükselen oteli "KUUM", Mistik bir ruha sahip Emre Arolat Architects'ten "Milas Konut ve Golf Otel Yerleşkesi", Suya Tunçay Çavdar dokunuşu "Su Sesi Delüks Spa&Golf Otel", Taksim'de elit bir konaklama "Elite World Otel", tarihin modernizasyonu "PARK HYATT-MAÇKA PALAS", Atkins Design'dan fütüristik bir proje "Trump International Hotel&Tower", 2 otel bir arada Kohn Pederson Fox'tan XINTIANDI HOTELS, Metex Design'dan TITANIC geçidi, enerjisi yüksek bir Romalı "Kumul Delüks Otel&Spa Tasarım'da yer alan projeler.

Ayrıca bu ay İstanbul Design Weekend, Tendence fuarı, JT sigara içme alanları, ODTÜ'de mezuniyet heyecanı, sanat ve mitolojiden doğan bir spor merkezi Pleon Sportivo, Londra'da "Süper Çağdaş" bir sergi, Şişli Holiday Inn, iyi kalpli evler sizi bekleyen konulardan sadece bir kaçı.

Kartell CEO'su Demetrio Apolloni ile röportaj, Marriott oteller zincirine bakış, sektör haberleri, duyurular, etkinlik takvimi ile TASARIM yine dopdolu.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter