Tasarım Gazetesi
Evdeyiz Satışa Sunuluyor

Evdeyiz Satışa Sunuluyor

Ağustos 10, 2009
Mobilya sektörü profesyonellerinin yanı sıra güncel yaşam trendleri, tasarım ve dekorasyonla ilgilenen tüketici kitlesine yönelik kapsamlı bir içerik sunan Evdeyiz dergisi, Ağustos 2009 sayısından itibaren bayi raflarında olacak.

Dergide iç ve dış mekan dekorasyonuna ilişkin en yeni eğilimler, profesyonellerden tasarım tüyoları, iç mimari uygulamalarından güncel örnekler yer alacak.

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) adına üç ayda bir yayımlanan Evdeyiz dergisi, Ağustos 2009 sayısıyla birlikte satış noktalarında okuyucuya ulaşacak.

Dekorasyon tutkunları, tasarımcılar, iç mimar ve dekoratörler için kapsamlı bir içerik sunan Evdeyiz dergisi 120 sayfadan oluşuyor.

Evdeyiz'in Ağustos sayısında ele alınacak başlıklar arasında işlevsel yaşama mekânları, yükselen yaşam trendlerinin mobilyaya yansımaları, bebek-çocuk ve genç odası takımlarını kapsayan dosya konuları bulunuyor.

Öte yandan fotoğraf dünyasının duayenlerinden fotoğrafçı İbrahim Zaman ile yapılan söyleşi de Evdeyiz'in Ağustos sayısında okunabilecek.

Evdeyiz bu sayısında, Rumeli Hisarüstü'nde konumlanan bir konağın bahçe ve iç mekân dekorasyonunu da ayrıntılı fotoğraflarıyla sayfalarına taşıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter