Tasarım Gazetesi
Nano FuturEsthetic Tasarımlar

Nano FuturEsthetic Tasarımlar

Temmuz 1, 2009
Nano FuturEsthetic 01

Nano, uluslarası alanda tecrübeye ve ödüllere sahip endüstriyel tasarımcı Gökhan Keman ile yalın, trend yaratan, fonksiyonel ve yaşam alanlarına renk getirecek bir ürün serisi yarattı. Uzun bir endüstriyel tasarım ve ürün geliştirme aşamasından sonra ilk ürünlerini Ideal Home fuarında kullanıcılarla buluşturan Nano, ısıtma sektörüne getirdiği yenilikçi teknoloji ve bu teknolojiyi destekleyecek yenilikçi ve estetik tasarımları büyük ilgi ve beğeni topladı.

Nano FuturEsthetic 02

Günümüz enerji kaynaklarının ancak sürdülebilir ve yenilenebilir teknolojiler ile gelecek nesillere aktarılabileceğinden yola çıkan Nano, ürünlerini enerji kaynaklarının verimli kullanılması, bilinçli tüketim ve geleneksel modellerin üstünde yeni teknolojiler üzerine kurguladı.

Nano FuturEsthetic 03

Teknolojiyi, yaşamı, çevreyi ve kullanıcı beklentilerini esas alarak geliştirilen ve kullandığı teknoloji bakımından ileri seviyede tasarım ve nano teknoloji uygulaması olan Nano ısıtıcılar, yirmi birinci yüzyıl beklentilerini ve ihtiyaçlarını "evrensellik" boyutunda şık, yenilikçi görünümü ve ergonomik kullanımı ile karşılamak üzere tasarlandı.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter