Tasarım Gazetesi
Fashion Arabia Moda Dünyası Abu Dhabiye Gidiyor

Fashion Arabia: Moda Dünyası Abu Dhabi'ye Gidiyor

Haziran 24, 2009
Birleşik Arap Emirlkleri'nin başkenti Abu Dhabi'de yeni stillerin durağı olacak Fashion Arabia, 26-28 Ekim 2009 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Etkinlik, 550 katılımcı firmanın yanısıra aralarında Gaspard Yurkievich (Paris), Sakina M'Sa (Paris), Carta E Costura (Milano), Hassan Sheheryar Yasin (Dubai) ve Kyri (Londra)'nin bulunduğu 30 moda tasarımcısının koleksiyonuna da ev sahipliği yapacak.

Minimum alan ile maksimum kar etmek isteyen perakendeciler, Fashion Arabia ile eş zamanlı düzenlenen Ayakkabı & Deri Fuarı'nda da İlkbahar/Yaz 2010 koleksiyonlarını sergilemiş olacak.

Satın alıcılara yardımda bulunmak amacıyla dünyanın moda ve stil tahmininde lider kurumlarından WGSN, Fashion Arabia kapsamında düzenlenecek ücretsiz seminerlerde gelecek trendler konusunda bilgi verecek, seminere katılanlara önerilerde bulunacak.

Avrupalı modacılar global ekonomik krizle boğuşurken, birçok tasarımcı Fashion Arabia ve Ayakkabı&Deri Fuarı'nın perakende trendinde önemli bir sıçrayış gerçekleştirmek ve sipariş almak için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter