Tasarım Gazetesi
Şangayda Ev Tekstil Ürünleri Fuarı

Şangay'da Ev Tekstil Ürünleri Fuarı

Haziran 24, 2009
Sangay Ev Tekstil Urunleri Fuari 01

Asya'da gerçekleştirilen en büyük ev tekstili fuarı olan Intertextile Shanghai Home Textiles, 25 - 27 Ağustos tarihleri arasında Şangay'da "New International Expo Center"da 103,500 metrekarelik fuar alanında gerçekleştirilecek. Messe Frankfurt tarafından bu yıl 15.si düzenlenecek olan Intertextile Shanghai Home Textiles fuarı, yatak, mutfak, masa ve banyo için kullanılan kumaşlardan, duvar ve pencere dekorasyon ürünlerine, döşemelik kumaş ve halıdan iç dekorasyon tekstil ürünlerine, ev tekstili ile ilgili ürün ve servislerden ev tekstili tasarımlarına kadar çok geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. 2008 yılındaki fuara 98 ülkeden 32,600'den fazla ziyaretçi ve 900'den fazla firma katıldı. Bu sene fuara hem daha çok ziyaretçi hem de daha çok firmanın katılması bekleniyor. Fuarda şimdiden 19 ükeden 500 katılımcı firma yerini aldı.

Bu seneki Intertextile Shanghai fuarındaki Türkiye milli katılımı Uludağ İhracatçılar Birliği ve Messe Frankfurt Istanbul ofisi işbirliği ile düzenleniyor. Türkiye'den fuara, Akarca Tekstil; Aşanteks Tekstil; Birce İnşaat Tekstil; Burkay Tekstil; Dina Vanelli; Elvin Tekstil; Fayteks Genel Tekstil; Güleser Tekstil; Küçük Çalık; Lüks Kadife; Paşa Tekstil; Süper Tekstil'in aralarında bulunduğu 14 firma katılıyor.

Sangay Ev Tekstil Urunleri Fuari 02

Katılımcılara ve ziyaretçilere yeni iş fırsatları yaratmak amacıyla bu yıl dünyanın dört bir yanından önemli satın almacı ve perakendecilerin davet edileceği bir VIP program yürütülüyor. Fuarda zamanı daha efektif kullanmaları amacıyla, VIP satın almacılara ve ziyaretçilere özel bir iş eşleştirme servisi sunulacak. Böylece satın almacılar kendilerine uygun ve kaliteli üreticilere ulaşmak için özel seçilmiş bir üretici havuzunda değerlendirme yapıp, zamandan tasarruf edebilecekler.

Bu yıl "Brand Bedding and Towelling Hall" (Marka Yatak Takımı ve Havluluk Bez) alanında ilk kez olmak üzere uluslar arası markalar sergilenecek. Lenzing ve Kuan's Living'in de aralarında olduğu 60'ı aşkın seçilmiş uluslar arası ve lokal marka bu holde ziyaretçilere sunulacak.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter