Tasarım Gazetesi
POP Tasarım Sergisi ve OMA Türkiye Ödülleri 2009

P.O.P Tasarım Sergisi ve OMA Türkiye Ödülleri 2009

Nisan 28, 2009
POPAI Türkiye ve ETMK İstanbul Şubesi işbirliği ile marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı kapsamında oluşturulan Tasarım Alanı, profesyonel tasarım şirketlerine firmalarını ve ürünlerini tanıtma olanağını sağlamanın yanısıra P.O.P Tasarım Sergisi'ne katılma ve OMA Türkiye Ödülleri için yarışma fırsatını sunuyor.

Ürün tasarımının; üretim, pazarlama ve satış noktasındaki yatırımcılara ve tüketicilere sağladığı kazanımları ön plana çıkarmak amacıyla kurgulanan "P.O.P Tasarım Sergisi ve OMA Türkiye Ödülleri Töreni" 25-28 Haziran 2009 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde, marketingist Pazarlama Araç ve Hizmetleri Fuarı dahilinde 2. kez gerçekleştirilecek.

"P.O.P Tasarım Sergisi ve OMA Türkiye Ödülleri" ile, tasarımcılar ve ürünler, karar vericiler, işverenler, pazarlama profesyonelleri, marka yöneticileri ve ilgili tüm sektörlerin profesyonelleri ile buluşacaklar.

Bu önemli platformda bir arada bulunmak için başvuru işlemlerinin en geç 5 Haziran 2009 tarihine kadar tamamlanması gerekiyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter