Tasarım Gazetesi
TEMİG Tekstil Mimarisinde Gelişmeler Semineri

TEMİG Tekstil Mimarisinde Gelişmeler Semineri

Nisan 27, 2009
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi' nin organize ettiği ve ev sahipliği yaptığı "Tekstil Mimarisinde Gelişmeler Semineri - TEMIG", 13 Mayıs 2009 tarihinde Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu' nda 9:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Tekstil Mimarisi alanında yurt içi ve yurt dışından konuşmacıların katılacağı ve sektör içindeki firmaların stand açarak ürünlerini tanıtacağı seminer, tüm mimar, inşaat mühendisi, öğrenciler ve ilgililere açık ve ücretsiz.

Tekstil Mimarisinin Türkiye'de ve dünyada geldiği ve gelebileceği noktaların tartışılacağı seminerde, ilgililere istekleri doğrultusunda ayrıca sistemlerin çalışma prensiplerini daha iyi anlatabilmek amacıyla maket düzeyinde workshop da yaptırılacak.

Tasarımcıların, membran malzeme üreticilerinin, imalatçıların, membran malzeme kaynak teknolojisi alanında çalışanların ve tekstil mimari germe elemanlarını üreten firmaların, mimar, mühendis, akademisyen ve öğrenciler ile açık bir platformda bir araya gelecekler.

Mimari tekstil malzemelerinin avantajlarının kamuoyuna detayları ile duyurulacağı seminerde, yanlış ve olumsuz uygulamalar konusunda da bilgiler verilecek.
devamı
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter