Tasarım Gazetesi
BNG Fonksiyonel Ürünler

BNG Fonksiyonel Ürünler

Nisan 13, 2009
BNG Fonksiyonel Urunler 01BNG tasarımcısı bu sezon Zamansızlık ve Zahmetsizlik vurgusunu, birden fazla giyilme şekli olan parçalar ile güçlü bir şekilde gösteriyor.

Keşfetmeyi ve keşfedilmeyi seven BNG kadını, her parçayı kişiselleştirerek, kendi tarzını daha iyi yansıtabiliyor. Minimum 2 maksimum 8 şekilde giyilebilen trikolarla günün her saati farklı ama şık olunabiliniyor. BNG kadınının, sabah işe, öğleden sonra arkadaşlarıyla kahve içmeye, akşam da bir davete bambaşka bir görünümde katılması mümkün.

İlkbahar-Yaz sezonundaki keten ve koton dokunuşlu fonksiyonel trikolar, yine BNG'nin ayırt edici özelliği olarak yerini alıyor. Farklı şekillerde giyilebilen trikolar kemerlerle kombinlenerek bambaşka bir görünüme bürünüyor. Trikoların dışında penye ürünlerde de fonksiyonellik görülüyor. Pantolon, etek ve elbiseler de 2-3 farklı şekilde kullanılabiliyor. Bu ürünler, keşfetmeyi seven kadınlara BNG'nin mucizevî dünyasının kapılarını aralıyor.

Fonksiyonel giysilerin nasıl farklı şekillerde giyilebileceğini görsellerle anlatan kullanma kılavuzu da bu giysilerle birlikte geliyor.

BNG tasarımcısı, 2009 İlkbahar Yaz sezonunda da özgün koleksiyonlarından birini sergiliyor.

BNG Fonksiyonel Urunler 02

BNG Fonksiyonel Urunler 03

©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter