Tasarım Gazetesi
Perakende Tasarım Konferansı 2009

Perakende Tasarım Konferansı 2009

Nisan 3, 2009
14 Mayıs'ta İstanbul Swissotel'de bir araya gelecek olan dünyaca ünlü tasarımcılar, perakendede fark yaratmak için neler yapılması gerektiğini konuşacaklar.

Bir günlük konferansta trendler, marka sadakatini getiren tasarımlar, marka bağımlılığı yaratan, karlılık artışı sağlayan konular üzerinde fikir alışverişinde bulunulacak.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Perakende Tasarım Konferansı, alanlarında öncü ve marka olmuş uluslararası uzmanlar ile geleceğin perakendesinin konuşulacağı bir platform olacak.

Perakendede fark yaratmak, rakipler arasından sıyrılmak için neler yapılması gerektiğinin, geleceğin perakendeciliğinde nelerin belirleyici unsur olacağının konuşulacağı Perakende Tasarım Konferası'nda dünyaca ünlü tasarımcılar deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Odak Eğitim Danışmanlık tarafından ilk 2008 yılında düzenlenen ve büyük ilgi gören konferansta; perakende markalarını başarıya taşıyan çözüm önerileri, hızla değişen müşteri davranışları ve ekonomik koşullara göre perakende sektöründe marka, ürün, mekan, ve müşteri deneyimi gibi perakendenin tüm kavramlarının; fark yaratan, marka-müşteri bağlılığını arttıran, karlılık artış sağlayan şekilde tasarlanmasına yönelik trendler, dünyada ve ülkemizdeki başarılı uygulamalar hakkında bilgi verilecek.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter