Tasarım Gazetesi
Best of Best Interior Design 22

Best of Best Interior Design 22

Mart 18, 2009
Best of Best Interior Design 22İçmimarlık dünyasının profesyoneli B.O.B (Best of Best Interior Design) 22. sayısıyla birlikte okuyucuları ile buluştu.

Her sayısında tasarımın sınırlarını zorlayan projelere, yaratıcılıklarını ve hayalgüçlerini hayranlıkla izlediğiniz içmimar ve tasarımcıların röportajlarına ve her sayıda değişen konseptlerde mimari projelere yer veren Kore kökenli B.O.B, 22. sayısında yine dopdolu!

Avrupa ve Uzakdoğu başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından içmimari projelerle zengin ve uluslararası bir içeriğe sahip olan Türkiye'deki sanat, tasarım, yarışma haberlerine kısa bir bakış attıktan sonra Purpur Tasarım Stüdyosu tasarımcıları ile yapılan röportaj ve yine bu stüdyoya ait içmimari projeler ile tasarım yolculuğunuz başlıyor. Kentsel gelişim stratejileri, daneysel sanat konseptleri, iç mekan ve ürün tasarımı konuları ile ilgilenen Purpur'un projelerinden seçilen "Maren Apotheke" eczane, "Albrecht 7" mağaza, "Lapidarium" müze, "Hans List Meydanı" renkleri ve sundukları çözümlerle dikkat çekiyor.

Kim Yun Soo tarafından kurulan Bon Design ticari mekan tasarımı üzerine uzmanlaşmış bir tasarım stüdyosu. Stüdyo özellikle restoran tasarımına getirdiği yenilikçi yaklaşımlarla dikkat çekiyor. B.O.B sayfalarında göreceğiniz; Tribecca restoran-bar, Botanic güzellik salonu, Whitecode apartman stüdyonun disiplinlerarası kimliğini yansıtan projeler arasında.

Maison Hermes mağaza, Giovannoni Binası, Ankara merkezli İçmimarlık firması Profit'in kapağıda süsleyen projesi "Base Life Club" spor merkezi sizleri bekleyen projelerden sadece bir kaçı.

"Profesyonel" bir içmimarlık dergisi okumak, tasarım dünyasında doğudan batıya en güncel bilgilere ulaşmak isteyen için B.O.B 22 bayilerde!
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter