Tasarım Gazetesi
NURUS Good Design Award 2008 Kazandı

NURUS Good Design Award 2008 Kazandı

Ocak 4, 2009
NURUS U Too 01

Nurus, tasarım alanında dünya çapında aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

The Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design tarafından bu yıl 59.'su düzenlenen, dünyanın en eski ve prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Good Design Award 2008'de U Too ofis sistemi ile ödül alan NURUS, ofis mobilyası sektöründeki liderliğini bir kez daha kanıtladı.

U Too, çalışmak, toplantı yapmak, oturmak, dinlenmek ve bunları yaparken hayattan keyif almak için tasarlandı. U Too gün içinde ortaya çıkan farklı gereksinimlere kolaylıkla uyarlanabilen esnek ve fonksiyonel bir sistemi. Bu çok yönlü sistem evde ya da ofiste tüm yaşam alanlarında kullanılabilir.

NURUS U Too 02

U Too masa, sehpa, depolama üniteleri, koltuk ve puf gibi birbirini tamamlayan birçok parçadan oluşuyor. U Too'nun, özel aluminyum döküm ayak yapısı onu farklılaştıran en önemli özelliklerinden biri.

U Too'nun farklı malzeme seçenekleri ve bunların kombinasyonlarıyla farklı atmosferlerde yaşam alanları yaratmak için fırsatlar sunuyor.

U Too çalışma sisteminde kablo donanımı lineer bir hat üzerinden tüm çalışma birimlerine ulaşma prensibine göre tasarlanmış.

NURUS U Too 03

U Too'nun birlikte vakit geçirmek ve yaşamdan keyif almak için tasarlanmış olan büyük pufunda, tavla, satranç oynanabilir, internete bağlanabilir ve sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

U Too daha önce Red Dot 2008 ve DesignTurkey 2008 ödüllerini kazanmış, Designpreis 2008'e de aday gösterilmişti.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter