Tasarım Gazetesi
Tuvana Büyükçınarın Traffic Adlı Sonbahar-Kış Koleksiyonu A46 Mağazalarında

Tuvana Büyükçınar'ın Traffic Adlı Sonbahar-Kış Koleksiyonu A46 Mağazalarında

Eylül 23, 2008
Tuvana Büyükçınar'ın Türkiye'de ve dünyada hızlı adımlarla ilerleyen markaları "Tuvanam" ve "Tutti"nin 2008-2009 Sonbahar-Kış koleksiyonları A46 mağazalarında yerini aldı.

Koleksiyon A46 İstanbul ve Ankara mağazalarının yanı sıra dünyada da Paris, Saint Tropez, Cannes, Monaco, Londra, Milano, Amsterdam, Kopenhag, Dublin, Dubai, Riyadh, Atina, Beyrut ve Miami'nin de aralarında bulunduğu toplam 120'yi aşkın noktada satışta.

Koleksiyonlarını "Kadınlığının ve bir kadın olarak dünyaya saçtığı güzelliklerin farkında olan ve bunu coşkusuna vararak yaşayan kadınlar için" yarattığını söyleyen Tuvana Büyükçınar; Traffic 2008-2009 Sonbahar-Kış "Tuvanam" koleksiyonunda bir kez daha sofistike ve özgün tarzını ortaya koyuyor.

Koleksiyonda yer alan tasarımlar kendine güvenen, doğal güzelliğini ruhunun güzelliğiyle bütünleştirebilen, bakımlı, moda takıntısı olmadan özgür ruhu ile kendi modasını yaratabilen, içindeki çocuk ruhu kaybetmeden klasını ve cazibesini konuşturabilen, yaşam sevinciyle dolu kadınlara hitap ediyor.

Modayı, kalite ve asaletle harmanlayarak fark edilir bir şıklık ortaya koyan Tuvanam, kendini Tanrıça gibi hissetmek isteyen tüm kadınlara bu sezon da görkemli bir siluet kazandırıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter