Tasarım Gazetesi
Tasarım 184 Aydınlatma

Tasarım 184: Aydınlatma

Eylül 19, 2008
Tasarim 18420. yıl heyecanını yaşamakta olan Tasarım Dergisi "Aydınlatma" temalı yeni sayısı ve yepyeni içeriğiyle okuyucularıyla buluşuyor.

Tasarım'ın bu ay Türk aydınlatma sektörüne derinden bir bakış sunuyor. Birbirinden önemli aydınlatma firmalarının yepyeni ürünleri, firma bilgileri ile doldurduğu "Sektör" sayfaları Türkiye'de aydınlatma dendiği zaman başvurulacak bir kaynak niteliğinde.

David Atkinson Lighting Design (DALD) tarafından aydınlatılan "The Golden Age of Couture" adlı sergi, sizi içinde tiyatro sanatının sonuna dek hissedilebileceği bir ortama sürükleyecek.

Johanna Keimeyer'in geri dönüşüm lamba tasarımları sizi keyiflendirirken Louis Saul'un espirili ve bir okadar da yaratıcı aydınlatma tasarımlarına şaşıracaksınız.

Beyazlar içinde bir mağaza 'Romanticism'de büyüleyici bir yolculuğa çıkarken, aydınlatma tasarımcılarının hikayelerine de kulak veriyor.

SPA ve İslam Bilim ve Teknoloji Müzesi aydınlatma projeleri bakış açılarınızı değiştirirken Proje sayfalarında ufkunuz enginleşecek.

L-Plan tarafından dış cephe aydınlatması gerçekleştirilen Post Tower-Bonn, Amerika'da türünün ilk LEED garantili yapısı olan Santa Monica Otoparkı, birçok farklı aydınlatma konseptini birarada bulabileceğiniz Griffith Rasathanesi, firma aydınlatmacı olunca ofisleri de ona göre olur dedirten "Color Kinetics Genel Merkezi", Mohen Design'dan keyifli ve bir o kadar da zorlu 2 proje "Danbo Fun" Fast Food Zinciri ve Restoranı, Şangay'da LED'lerin konuştuğu nefes kesen bir otel "Kassel Grimm", Antik Yunan heykellerinin adeta canlandığı bir sergi "Greek Materpieces/Yunan Başyapıtları", İçi sanat merkezi dışı bir sanat eseri "Marcus Sahne Sanatları Merkezi" mimari projeler sayfalarında yer alıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter