Tasarım Gazetesi
İstanbul Jewelry Show II

İstanbul Jewelry Show II

Ağustos 18, 2008
Istanbul Jewelry Show 01Rotaforte Uluslararası Fuarcılık ve Medya tarafından organize edilen Istanbul Jewelry Show II, 27. Uluslararası Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Malzemeleri Fuarı, 28 Ağustos'ta Istanbul Fuar Merkezi'nde açılıyor.

Yerli ve yabancı 15.000 den fazla profesyonel ziyaretçinin gelmesi beklenen sektörün dünyadaki en büyük fuarlarından biri olan Istanbul Jewelry Show II'e 500'ün üstünde firma katılıyor.

Asya ile Avrupa'nın buluşma noktası İstanbul'da dünya mücevher sektörünü 27. kez bir araya getiren fuar 31 Ağustos 2008 tarihine kadar açık kalacak.

4 gün devam edecek olan ve yalnızca sektör profesyonellerine açık olan fuarda altın takı, pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlı takılar, inci, gümüş takı ve ev eşyaları, yarı kıymetli ve sentetik taşlar, saat, makina, montür, malzeme ve ekipmanları, aksesuar ve vitrin malzemeleri, kuyumcu yazılımları ve güvenlik araçları sergilenecek.

Istanbul Jewelry Show 02

İstanbul Değerli Maden ve Mücevherat İhracatçıları Birliği (IMMIB) TAJ ve Uluslararası Fuarlar Birliği UFI'nin kalite onayına sahip Istanbul Jewelry Show, ürün, konsept, tasarım ve fikirlerin buluştuğu uluslararası bir ticaret platformu. Türk kuyumculuk ve mücevherat endüstrisinin her türlü talebe cevap verebilen kaliteli ve geniş üretim yelpazesini dünya pazarlarına tanıtan önemli bir platform. Yerli ve yabancı üreticiler, toptancılar, perakendeciler, ihracatçılar, ithalatçılar ve tasarımcıların sektörle ilgili aradıkları tüm yenilik ve gelişmeleri izleyebildikleri fuar, dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter