Tasarım Gazetesi
Yapı Ürünleri Konferansı 2008

Yapı Ürünleri Konferansı 2008

Ağustos 18, 2008
Yapi Urunleri Konferansi 2008

Odak Danışmanlık ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliği ile Kasım ayında düzenlenecek Yapı Ürünleri Konferansı 2008, yapı sektöründe dünden bugüne değişen trendleri, marka ve markalaşmayı, etkin ve fark yaratan pazarlama yollarını, sektörün geleceğini dünyaca tanınmış uzman isimlerin katılımıyla masaya yatırarak bir ilke imza atacak.

Konuşmacılarının Türkiye'de ve dünyada konularında fikir öncülerinden seçildiği, sektörün tüm yönleri ve tüm aktörleriyle birlikte masaya yatırılacağı "Yapı Ürünleri Konferansı 2008", her yıl düzenlenecek konferans serisinin ilki olacak. 20 Kasım 2008 tarihinde Swissotel The Bosphorus'da gerçekleşecek olan konferans, Odak Danışmanlık ve Yapı-Endüstri Merkezi işbirliği ile düzenlenecek. İlk yılında üretici firmalar ile mimar, kullanıcı, uygulayıcı tüm "karar vericileri" bir araya getirecek olan konferansta, "Stratejik Pazarlama, Satış, Marka ve Müşteri" kavramlarında yaşanan hızlı değişime öncülük etmenin yolları ve başarılı uygulamaları ele alınacak. "Yapı Ürünleri Konferansı 2008" dünyanın ve ülkemizin yapı sektöründe öne çıkan önemli konuşmacılarını sektöre dair önemli konuları içeren yedi ayrı oturumda buluşturacak.

Katılımcıların 2009'da yapmaları gerekenleri bir kez daha gözden geçirmelerine yardımcı olacak görüş ve düşünceler edinmelerini sağlayacak Konferansa, sektördeki gelişmeleri izlemek için, sektörde malzeme seçimlerine karar verenler (mimar, müteahhit ve satınalma sorumluları), malzeme üreticilerinin pazarlama, satış, marka, ürün geliştirme yetkilileri, yapı sektörü firmalarına hizmet veren ajanslar ve halkla ilişkiler şirketleri katılacak.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter