Tasarım Gazetesi
Levis Yeni Sezon Koleksiyonu Mağazalarda

Levi's Yeni Sezon Koleksiyonu Mağazalarda

Ağustos 15, 2008
Levis Yeni Sezon Koleksiyonu 01Levi's stili tamamen gerçeklik üzerine kurulu; doğal bir kendine güven ve seksapel. Gerçekten "orijinal" olarak tanımlanabilecek gençlik markalarından biri olan Levi's her zaman gençlerin içindeki asi enerjiyi ürünlerine yansıtıyor ve kişilerin kendi stilllerini rahatlıkla yansıtabilecekleri koleksiyonlar hazırlamaya devam ediyor.

Levi's Red Tab Jeans 2008 Sonbahar koleksiyonu ilhamını 1960 - 1980 yılları arasında kültürel hareketleri yönlendiren şehir çetelerinden alıyor.

Sezonda Levi's erkekleri hem dar hem de bol modeller ile görülebilir; koleksiyonda hem 1960'ların boru paçalarını hem de daralan paçaları görmek mümkün. Levi's 501 jean sezonun en ilgi çekici modellerinden olacak; yepyeni yıkamalar yeni nesil denim severlerin oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Levis Yeni Sezon Koleksiyonu 02Levi's kızları için ise hem dar hem de kare kesim model alternatifleri koleksiyonda yerlerini aldı. Ayrıca 1970'lerin paralel paçası da koleksiyonda bulunabilecek seçenekler arasında. Sezonda beller yükselmeye devam ediyor ve üstleri içine sokarak giymek oldukça şık görüntüler sunuyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter