Tasarım Gazetesi
4 Üniversitelerarası Knauf Alçıpan Proje Yarışması Sonuçlandı

4. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan Proje Yarışması Sonuçlandı

Haziran 25, 2008
Bu yılki konusu her odası farklı Knauf ürün ve sistemiyle hazırlanmış, 4 odalı butik otel tasarımı olarak belirlenen ve Türkiye ve KKTC'de eğitim veren üniversitelerin Mimarlık yada İçmimarlık bölümlerinin 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerinin katılım gösterdiği Knauf Alçıpan Proje Yarışması sonuçlandı.

Birinci aşama için bireysel yada en fazla 2 kişilik ekiplerin hazırladığı projeler juri tarafından değerlendirilerek 37 öğrencinin hazırlamış olduğu 21 adet proje 2. aşamaya katılmaya hak kazandı.

1. aşamayı kazanan proje sahipleri 24 - 25 Nisan 2008 tarihlerinde Knauf Ankara Eğitim merkezinde teorik ve uygulamalı Alçıpan ürün ve sistemleri eğitimi aldılar.

Alçıpan ürün ve sistemleri eğitimi alan proje sahipleri edindikleri bilgilerle projelerini tekrar düzenleyip 2. aşama için hazırlandı.

Yarışma jurisinin 2. aşama değerlendirmesi sonucunda birinci Güçlen TEKELİ (Çukurova Üniversitesi), ikinci Betül KARANFİL (İstanbul Teknik Üniversitesi) ve Gizem ATAÇ (İstanbul Teknik Üniversitesi), üçüncü Barış KARAYAĞMURLAR (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi) olarak belirlendi.
devamı
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter