Tasarım Gazetesi
Baharı VENDO ile Karşılayın

Baharı VENDO ile Karşılayın

Nisan 25, 2008
Fiona

VENDO, çağdaş, yenilikçi ve canlı tasarımları dikkat çeken İspanyol Dd markasının dış mekan kullanımlarına uygun modelleri ile baharı karşılıyor.

PoleJoan Caspar, Ricard Vila, Josep Lluscà ve Lluis Codina gibi tasarımcılarla çalışmalarını sürdüren Dd'nin özellikle dış mekan kullanımlarına uygun ve birbirini bütünleyen sandalye, kanepe ve masa modelleri bulunuyor. Fiona, Julia, Pole ve Bob modelleri polipropilen, poliamit ve polikarbonat gibi malzemelerden tasarlanmış. Sandalye ve kanepeleri tamamlayan yuvarlak ve kare masa modellerinde ise yine alüminyum ayaklar üzerinde Werzalit ya da fenolic compact yüzeyler tercih edilmiş.

Su drenaj sistemli ve her biri UV koruma özelliğine sahip ürünler, zengin renk alternatifleri bulunmasının yanı sıra sandalyelerde istiflenebilme özelliği ile de avantaj sağlıyor. Bu da cafe, restoran, bahçe, havuz başı gibi farklı alanlar için geniş ürün seçeneği sunarken yerden tasarruf edilmesine yardımcı oluyor. Dilerseniz bu renkli tasarımları iç mekanlarda da tercih edebiliyorsunuz.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter