Tasarım Gazetesi
Yapı Sektörünün Hayat Kaynağı Yem 40 Yılı Geride Bıraktı

Yapı Sektörünün Hayat Kaynağı Yem 40 Yılı Geride Bıraktı

Nisan 15, 2008
Yapi Sektorunun Hayat Kaynagi Yem 40 Yili Geride Birakti 01

Türkiye yapı ve mimarlık sektörünün bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi, 10 Nisan 2008 Perşembe günü yeni hizmet binasında sektörün gelişmesine ışık tutan 40. yıldönümünü kutladı. Gecede ayrıca, YEM Ödülleri 2008 Ödül Töreni de gerçekleştirildi. 40 yıl boyunca yapı ve mimarlık sektörüne sağladığı başarılı hizmetlerle adından söz ettiren Yapı-Endüstri Merkezi sektör temsilcilerini ödüllendirdi.

Kuruluş yılından bu yana sektörde imza attığı ilklerle ve yeniliklerle farklılaşan, Türk yapı sektörünün hayat kaynağı YEM, yurtiçi ve yurtdışından gelen sektör temsilcilerini Fulya'daki yeni hizmet binasında ağırladı.

Yapi Sektorunun Hayat Kaynagi Yem 40 Yili Geride Birakti 02

1968 yılından beri yapı sektörüne hizmet veren Yapı-Endüstri Merkezi; 40. yıldönümünü sektör temsilcileri ile birlikte, yeni hizmet binasında kutladı. Düzenlenen etkinlikte, Yapı-Endüstri Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Hasol'un sektör temsilcilerine birlikte yürüdükleri 40 yıl için teşekkürlerini sundu ve YEM'in yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi. Ardından düzenlenen YEM Ödülleri 2008 Ödül Töreni'nde, YEM Medya Onur Ödülü, YEM Mimarın İlk Yapısı Ödülü, YEM Altın Çekül Yapı Ürün Ödülü ve YEM Mimari Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu.

Etkinlikte ayrıca, YEM Medya Onur Ödülü Seçici Kurulu'nda jüri üyesi olarak bulunan IMAGE Halkla İlişkiler'in Onursal Başkanı ve halkla ilişkiler sektörü duayeni Betul Mardin, YEM Medya Onur Ödülü Seçici Kurulu tarafından hazırlanan "Basına Çağrı"yı da duyurdu. Gecenin devamında davetliler, Enbe Orkestrası'nın son 40 yılın müziklerinden hazırladığı özel programla keyifli saatler geçirdiler.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter