Tasarım Gazetesi
Moleskine İstanbul Şehir Defteri Tasarımı Projesi

Moleskine İstanbul Şehir Defteri Tasarımı Projesi

Nisan 1, 2008
İstanbul Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı, bu akademik yılın ikinci salı atölyesini "Moleskine ile Istanbul Şehir Defteri Tasarımı" temasıyla 1 Nisan 2008 günü 18.30 - 20.30 saatleri arasında santralistanbul'da gerçekleştirecek.

Etkinlikte, Domus Academy Kültürel Deneyim Tasarımı Yüksek Lisans Program Başkanı Monica Scanu ve Moleskine yöneticileri Maria Sebregondi ile Raffaella Guidobono bu yeni proje ile ilgili bilgi paylaşacaklar.

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin Domus Academy işbirliği ile yürüttüğü Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı, yeni dönemde de salı atölyelerine devam ediyor.

1 Nisan 2008 günü gerçekleşecek etkinlik "Moleskine Istanbul Şehir Defteri Tasarımı Projesi" temasıyla düzenlenecek.

idw- Istanbul Design Week sırasında sürekli sergisi Detour Moleskine içinde yer alacağı Moleskine şehir defterlerinin İstanbul konulu tasarımı için Moleskine ve Domus Academy Kültürel Deneyim Tasarımı bölümü yetkilileri İstanbul'a geliyor.

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı'nın evsahipliğini yaptığı lansmanda, projenin ayrıntıları tasarım öğrencileriyle paylaşılacak ve ilgililerin bu süreçte yer almak için başvuruları da alınacak.

Tasarımları seçilen kişiler eserleriyle uluslararası sanatçı ve tasarımcıların oluşturduğu bir grupta yer alacak ve eserlerini sergileyecekler.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter