Tasarım Gazetesi
Nike Kadını Here I Am

Nike Kadını: Here I Am

Mart 25, 2008
NikeWomen'ın 2008 İlkbahar Koleksiyonu'nun temasını oluşturan "Here I Am" kampanyası, kadınların spor konusundaki farkındalıklarını artırarak, sporun önemini ve pozitif etkisini anlatmayı amaçlıyor.

Yeni nesil kadın sporculara ilham veren kampanyada, spor yapanların fiziksel ve zihinsel açıdan çok daha güçlü olacağı mesajı veriliyor.

Avrupalı sporcuların yanı sıra Türkiye'den Müjde Yüksel, Birsel Vardarlı ve Ekin Bernay'ın katılımıyla yürütülen kampanyada; kadınların tutkulu, güçlü ve azimli öyküleri anlatılıyor.

Sporcular, video ropörtajlarının yer aldığı NikeWomen web sitesinde; güçlüklerin nasıl aşılacağını, hedefe nasıl ulaşılacağını ve en çılgın rüyaların nasıl gerçekleşebileceğini anlatıyor.

NikeWomen 2008 İlkbahar Cardio Koleksiyonu'nda yer alan rahat, şık ve iddialı görüntüsüyle fark yaratan ürünler, Nike kadınının kişiliğini yansıtıyor.

Her şeyin kendine güvenmekle başladığına inanan Nike, yeni koleksiyonu için tasarladığı giysilerle, farklı vücut yapısındaki kadınların ihtiyaçlarına da cevap veriyor.

Tüm kardiyo programlarına uyum sağlayan ve stilden taviz vermeden performansı artıran detaylarla zenginleştirilen ürünler, attığı her adımda kadınlara eşlik ediyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter