Tasarım Gazetesi
RocaKale Stilinizi Siz Belirleyin

RocaKale: Stil'inizi Siz Belirleyin

Mart 24, 2008
RocaKale Stil 01

RocaKale, yeni vitrifiye takımında farklı geometrik formları bir araya getirerek banyolara Stil'inizi yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Stil vitrifiye takımı geometrik formu, modern uygulamaları ile beklentilerin ötesinde bir banyo mekanı yaratmanıza olanak sağlıyor.

Stil vitrifiye serisinde iki farklı lavabo alternatifi bulunuyor. Stil'in 60x45cm ebadındaki dikdörtgen lavabosu ve 45x45cm ebadındaki kare lavabosu tezgah üzerinde kullanılıyor. Kare lavabonun tezgah üzeri ikili kullanımı alternatif banyo uygulamaları için ideal. Stil lavabolar RocaKale yüksek lavabo bataryaları ile kombine edilebiliyor.

RocaKale Stil 02

Takımın asma ve duvara sıfır klozetleri de lavabolarla kusursuz bir tasarım uyumu sergiliyor. İhtiyaç ve beklentilere uygun olarak şekillenen ürünler fonksiyonel çözümler sunuyor. Stil asma klozetin yerden 8cm yüksekliği temizlik açısından her noktaya daha kolay ulaşılarak hijyen şartlarının sağlanmasına yardımcı oluyor. Serinin 3/6lt iç takımı ile sunulan duvara sıfır klozeti su tasarrufuna katkıda bulunuyor. Seride standart klozet kapağının yanı sıra Yavaş Kapanan Kapak opsiyonu da seçenek olarak sunuyor.

Stil ile banyolarınızda bir trend yaratın.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter