Tasarım Gazetesi
RAF Ürün Dergisinin Kapak Tasarımı William Alsoptan

RAF Ürün Dergisi'nin Kapak Tasarımı William Alsop'tan

Mart 24, 2008
RAF Ürün Dergisi 01Her geçen gün abone sayısında yoğun artış yaşanan RAF Ürün Dergisi'nin Mart sayısı yayınlandı. 2005 Kasım ayından itibaren sürekli genişleyen bir içerik ile yayın hayatına devam eden derginin yeni sayısında, Türkiye'den güncel yapı malzemelerinin detaylı tanıtımlarının yanı sıra, Antrium Residence Projesi ve Çatı Dosyası yer alıyor.

Farklı konsepti ile sektörel yayıncılık anlayışına yeni bir bakış açısı getiren RAF Ürün Dergisi, internet sitesinin de avantajlarını kullanan yapısı ile yapı malzemeleri alanında başucu kaynağı olmaya devam ediyor.

Yapı sektörü profesyonellerine tek kaynaktan değişik kategorilerde güncel malzemelere ulaşma imkanı sağlayan derginin Mart sayısında da ofis mobilyalarından asfalt uygulamalarına kadar pek çok ürün ve malzemenin tanıtımları yer alıyor.

Mutlu Çilingiroğlu tarafından tasarlanan ve Ant Yapı'nın uyguladığı Antrium Residence projesine ait uygulama detayları Mart sayısında yer alıyor. Projede kullanılan malzemelere de yer verilen dosya, ürün tanıtım sayfaları ile bağlantılı olarak kullanılan malzemeler ile ilgili ayrıntılı bilgi sunuyor.

Ocak 2008 sayısından itibaren yapı elemanları ve malzemeleri alanında dosyalara yer vermeye başlayan derginin Mart sayısında Çatı konusu işlendi. Çatı dosyasında konuyla ilgili karşılaştırmalı örnek ve detaylara yer veriliyor.

Her sayıda ünlü bir mimar ya da tasarımcının kapak tasarımına yer veren derginin bu sayısının kapak tasarımı ise modernist mimarlığın sınırlarını zorlayan ünlü İngiliz mimar William Alsop'tan.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter