Tasarım Gazetesi
Danimarka Tasarımcılar Birliği Yöneticisi Valade Amland Unicera için Türkiyeye Geliyor

Danimarka Tasarımcılar Birliği Yöneticisi Valade Amland Unicera için Türkiye'ye Geliyor

Mart 15, 2008
Estetik olduğu kadar insan sağlığına ve çevreye duyarlı, mekanlara yenilikler getiren seramik ürünlerinin sergilendiği UNICERA Uluslararası Seramik ve Banyo Fuarı'na bu yıl 100 binin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçi gelmesi bekleniyor.

Ziyaretçiler, çağdaş yaşam tarzına uygun tasarımlarla teknolojiyi buluşturan yeni ürünleri, UNICERA'da görme şansına sahip olacak.

Fuarda; fayans, seramik kaplama malzemeleri, vitrifiye ürünleri, küvetler, armatürler, banyo mobilyaları ve aksesuarları, granit, doğaltaş, cam mozaik, mermer, jakuzi ve seramik yan sanayi ürünleri sergilenecek.

TÜYAP'ta 9 - 13 Nisan tarihleri arasında 20'ncisi düzenlenecek olan UNICERA Fuarı'na bu yıl Danimarka Tasarımcılar Birliği Yöneticisi Steinar Valade Amland konuşmacı olarak katılıyor.

Amland'ın, 10 Nisan 2008 tarihinde TÜYAP Karadeniz Salonu'nda "Tasarımın Değişen Rolü" konusunda sunum yapacağı konferansa tanınmış mimar ve tasarımcıların katılması bekleniyor.

Geçen 50 yıl içerisinde dizaynın oynadığı role dikkat çekecek olan Amland, tasarım konusunda geleceğe yönelik dünyadaki yeni trendler hakkında da bilgi verecek.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter