Tasarım Gazetesi
İstanbul Jewelry Show

İstanbul Jewelry Show

Mart 15, 2008
Rotaforte Uluslararası Fuarcılık ve Medya tarafından Istanbul Fuar Merkezi'nde (CNR Expo) organize edilecek olan İstanbul Jewelry Show (Uluslararası Mücevher, Takı, Gümüş, Saat ve Malzemeleri Fuarı) 26 - 30 Mart 2008 tarihleri arasında 26. kez gerçekleştirilecek.

5 gün devam edecek olan ve yalnızca sektör profesyonellerine açık olan fuarda altın takı, pırlanta, değerli ve yarı değerli taşlı takılar, inci, gümüş takı ve ev eşyaları, yarı kıymetli ve sentetik taşlar, montür, saat, makina, kuyumcu malzeme ve ekipmanları, aksesuar ve vitrin malzemeleri, kuyumcu yazılımları ve güvenlik araçları sergilenecek.

Kuyumculuk sektöründe dünyanın en büyük fuarlarından biri kabul edilen fuara uluslararası firma yöneticilerinin, satın almacı ve tasarımcıların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Dünyanın her kıtasından ve yurdun dört bir yanından alım yapmaya, ürününü sergilemeye gelen kuyumcuları ağırlayacak olan Fuarın bu yılki "ülke pavilyonları" Belçika, Çin, Hong Kong, İspanya ve İtalya'ya ait.

Istanbul Değerli Maden ve Mücevherat İhracatçıları Birliği (IMMIB) TAJ ve Uluslararası Fuarlar Birliği UFI'nin kalite onayına sahip Istanbul Jewelry Show, aralarında dünya devlerinin de bulunduğu yabancı firmaları ve dünyaca ünlü tasarımcıları Istanbul'a getiriyor.

Kuyumculuk endüstrisinde dünyanın en önemli üretim, tasarım ve ihracat merkezlerinden biri olan Türkiye, Istanbul Jewelry Show ile, uluslararası firmaların alıcılarını ve tasarımcılarını Türk üreticilerle buluşturacak.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter