Tasarım Gazetesi
Plastics Handbook

Plastics Handbook

Mart 4, 2008
The Plastics Handbook, metal sağlamlığına ve dayanıklılığına sahip plastiklerden, seri üretilen kaplamalara, duyarlı plastiklere ve ambalajının açılmasından 48 saat sonra kullanılamaz hale gelen kiralık DVD'lere kadar dünya çapında tasarımcı ve üreticilere yönelik en yenilikçi ve sıra dışı plastiklere etkileyici bir bakış sunuyor.

Ürünleri ve malzemeleri derinlemesine inceleyen kitap, plastiklerin saklı niteliklerini ortaya çıkararak, malzemeleri çevremizdeki pratik uygulamaları ile birlikte inceliyor.

The Plastics Handbook, ilgi alanları çağdaş tasarım malzemelerinden geleceğin ürünlerine kadar farklılaşan profesyoneller için yüzlerce yeni plastik ürün ve malzemeyi çeşitli özellikleri ve uygulamaları ile ele alan temel bir kaynak.

Bunlara ek olarak bir terimler sözlüğü, farklı plastik türlerini kapsayan bir rehber ve standart üretim süreçlerinin diyagramları ile birlikte ilgili web sitelerinin adreslerine de yer veren kitap, aynı zamanda çeşitli disiplinlerden en yeni tasarımlarla da zenginleştirilmiş.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter