Tasarım Gazetesi
VitrAnın Yurtdışı Mağazalar Zincirine Üç Yeni Halka Eklendi

VitrA'nın Yurtdışı Mağazalar Zincirine, Üç Yeni Halka Eklendi

Mart 4, 2008
VitrA markalı ürünlerini 75'ten fazla ülkeye ihraç eden Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, yurtdışı atağına İrlanda, Bulgaristan ve Rusya'da açtığı mağazalarla devam etti.

Yeni hizmete giren mağazalarla birlikte, VitrA'nın dünyanın çeşitli ülkelerinde tamamen kendisine ait mağazalarının sayısı 10'a, satış noktaları ise 150'ye ulaştı.

Ülkemizdeki yapı ürünleri pazarında en geniş ürün yelpazesine sahip olan Eczacıbaşı ayrıca; Kuzey Irak, Çin ve Dubai'de de satış ofisleri açtı.

Eczacıbaşı Topluluğu'nun yurtdışındaki ilk üretim merkezine de ev sahipliği yapan İrlanda'nın Cork kentinde açılan mağaza, nihai tüketicilerin yanı sıra, mimarlar ve sektör profesyonellerine hizmet veriyor.

Kentsel dönüşüm projeleriyle bir Avrupa başkenti olarak yeniden yapılanan Sofya'nın merkezinde yer alan ve büyük ilgi çeken 2 katlı mağazada ise VitrA'nın çağdaş tasarımları ve yenilikçi ürünleri ön plana çıkıyor.

Stratejik öncelikli pazarlar arasında yer alan Rusya'nın Moskova kentinde açılan yeni mağazasıyla da VitrA, Rusya'daki yeni atılımlarına bir yenisini daha ekleyerek, ülkenin en çok tercih edilen seramik markaları arasına girmeyi hedefliyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter