Tasarım Gazetesi
Autodesk 3ds Max Design 2009

Autodesk 3ds Max Design 2009

Şubat 22, 2008
Autodesk, oyun geliştirme sektöründe önde gelen ürünü Autodesk 3ds Max modelleme, animasyon ve rendering yazılımının iki yeni versiyonunun çıkışını tanıttı.

Şirket Autodesk 3ds Max 2009 yazılımını eğlence sektörü profesyonellerine tanıtırken, mimarlar, tasarımcılar ve görselleştirme uzmanlarına yönelik son derece donanımlı bir 3D uygulama olarak 3ds Max Design 2009 yazılımının çıkışını da duyurdu.

Yazılımın her iki versiyonu da yeni rendering olanakları sunan, Revit yazılımı gibi endüstri standardı ürünlerle birlikte çalışma yeteneği yüksek ve zaman kazandırıcı animasyon ve mapping araçlarına sahip ürünler.

3ds Max Design 2009 ayrıca aydınlatma simülasyonu ve analizi teknolojisine de sahip.

Autodesk Media & Entertainment kıdemli başkan yardımcısı Marc Petit'e göre, "Her tasarımın anlatacak bir hikayesi vardır".

"Eğlence teknolojisi, tasarım profesyonellerinin yeni fikirler keşfedip, yeni kavramları geçerli kılmalarına ve tasarım içeriğinin iletişimine olanak tanıyor.

Onlara, tasarımlarını gerçekleştirmeden deneyimleme olanağı sağlıyor."

"Autodesk 3ds Max, eğlence ve görselleştirme müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için iki farklı seçenekle geliyor.

3ds Max 2009 ve 3ds Max Design 2009, son derece zengin online deneyimler, kullanıcı arayüzü ve uygulama varsayılanları, ders ve örnekleri gibi daha birçok özellikle donatılmış.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter