Tasarım Gazetesi
İnteraktif Medya Tasarımında Temel Adımlar

İnteraktif Medya Tasarımında Temel Adımlar

Şubat 20, 2008
2005 yılında tükenen İş Bankası Kültür yayınlari basımı "İnteraktif Medya Tasarımında Temel Adımlar" adlı kitap güncellenen yeni baskısı ile Pusula Yayınları'ndan temin edilebiliyor.

Oğuzhan Özcan'ın Türkçe yayınlanmış ilk eseri olan interaktif Media Tasarımında Temel Adımlar, web ortamı, CD-DVD prezentasyonu, interaktif TV ve görüntülü cep telefonu gibi ortamlarda interaktif Media Tasarımı yapmak isteyenlerin, başvuracağı temel bir referans kitabı.

Okuyucu kitapta değişen teknolojilere bağlı olmaksızın, her zaman geçerli olabilecek temel tasarım kavramları bularak, interaktif media tasarımı alanın da yetkin olabilmek için sırasıyla neler yapılması gerektiğini öğrenebilir.

Bu bir ders kitabı değil; ancak interaktif media tasarımı eğitimi vermek isteyenlerin ve lise ve üniversite seviyesinde her kesimden tasarımcıların interaktif media tasarımını tanıması sayılayacak bir yardımcı kitap.

Oğuzhan Özcan'ın 20 yıl boyunca interaktif medya tasarım eğitiminde elde ettiği deneyimler ışığında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerini de bu kitabın kapsamında bulabilirsiniz.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter