Tasarım Gazetesi
Sony Ericsson XPERIA X1

Sony Ericsson XPERIA X1

Şubat 20, 2008
XPERIA X1, Sony Ericsson tarafından, mobil deneyim konusundaki artan talebe yönelik çıkarılan çarpıcı bir sürgülü cep telefonu.

XPERIATM X1, 3-inch genişliğindeki ekranının VGA paneli ile QWERTY klavyesini, dikkat çeken bir metal kaplama gövde içinde sunuyor.

Kullandığı Windows Mobile arayüzü sayesinde XPERIA X1 sevdiğiniz eğlence içeriğinden yararlanmaktan, hareket halinde verimli çalışmaya kadar birçok dinamik aktiviteye her yerde her zaman erişebilmenizi sağlıyor.

Sadece XPERIA ekranının paneline dokunarak bambaşka bir deneyimler dünyasının kapılarını açabilirsiniz.

Sony Ericsson Pazarlama Başkanı Dee Dutta'ya göre, "XPERIA, üstün ve enerjik iletişim deneyimi vizyonlarını yansıtıyor."

"X1'in bu etkileyici çıkışı ve tanıtımı, Sony Ericsson markasını daha fazla güçlendirerek O'nu mobil iletişim dünyasının en ön sıralarına yerleştiriyor."

Sony Ericsson yöneticilerinden Rikko Sakaguchi ise, "XPERIA X1için vizyonumuz, çarpıcı bir tasarımda mobil Web iletişimi ve çokluortam eğlencesinin kusursuz bir birleşimini sunmaktı.

XPERIA, bizim kullanıcı deneyimini geliştirme ve bu deneyimi her an, her yerde ve herkesle en üstün biçimde sağlama vaadimiz," diyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter