Tasarım Gazetesi
Microsoft Mouse Awards

Microsoft Mouse Awards

Şubat 10, 2008
Microsoft Dijital Reklam Çözümleri, her yıl Avrupa çapında düzenlenen yaratıcı dijital yarışmasının dördüncüsü olan MOUSE Awards için düğmeye bastı.

2008 için bazı yenilemelerin yapıldığı MOUSE Awards, dijital pazarda yaratıcılığı ve yenilikçiliği ödüllendirmek amacıyla Avrupa çapında tüm yaratıcı ajanslar ile medya ajanslarını son 12 ay içinde gerçekleştirdikleri en yenilikçi ve yaratıcı kampanya çalışmaları ile yarışmaya katılmaya çağırıyor.

Microsoft Dijital Reklam Çözümleri, yeni "MOUSE" kimliğini geliştirmek için önde gelen Londra tabanlı ajans Johnson Banks ile çalıştı.

2004 yılında ilk kez düzenlenmesinden bu yana her yıl katılımlarında %28 oranında artış görülen yarışmanın popülerliği ve geçerliliği de yıldan yıla artıyor.

Yarışmanın jüri başkanı olan ödüllü Yaratıcı Direktör Flo Heiss, MOUSE Awards ile ilgili olarak: "Devam eden büyümesinin ve gelişiminin garanti altına alınması için endüstrimizin, reklamcılara doğru belirlenen şartname ve bütçelerle dijital medyanın neler başarılabileceğini tam anlamıyla göstermesi gerekiyor.

Bunun yolu bu alanda yaratılmış en başarılı uygulamaların paylaşılmasından geçiyor ve MOUSE Awards gibi yarışmaların önemi de bu noktada daha net ortaya çıkıyor," açıklamasını yapıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter