Tasarım Gazetesi
ICFF 2008 Uluslararası Çağdaş Mobilya Fuarı

ICFF 2008: Uluslararası Çağdaş Mobilya Fuarı

Ocak 29, 2008
17-20 Mayıs 2008 tarihleri arasında düzenlenecek 20. Yıllık Uluslararası Çağdaş Mobilya Fuarı (ICFF), New York City'nin Jacob K. Javits Kongre Merkezi'ni tasarım disiplinlerinden katılımcıların dolduracağı bir panayır yerine çevirecek.

Kuzey Amerika'nın çağdaş tasarım vitrinini ve tasarım trendlerini sergileyecek olan etkinlikte aynı zamanda fikir-destekleyici programlarla, tamamlayıcı sergilere ve aktivitelere de yer verilecek.

Fuar'ın süreceği dört gün boyunca Javits Merkezi'nin 14,500 metre karesi , 25,000 iç mimar, mimar, perakendeci, tasarımcı, üretici, temsilci, dağıtımcı ve geliştirici tarafından doldurulacak.

Halktan ziyaretçiler ise fuara, ICFF'in herkese açılacağı 20 Mayıs Salı günü katılabilecek.

Fuar'da 600'den fazla katılımcı modern mobilyalar, oturma elemanları, halı, döşeme - duvar kaplamaları, aydınlatma ürünleri, dış mekan mobilyaları, aksesuar ve kumaşların yanı sıra konutlara ve ticari iç mekanlara yönelik mutfak ve banyo kurulumları sergileyecek.

ICFF, ulusal ve uluslararası katılımcılarına dünyanın en başarılı, en yaratıcı, özgün ve orijinal avangart ev ve sözleşme ürünlerini etkileyici bir mekanda deneyimleme fırsatı sunuyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter