Tasarım Gazetesi
Yapı Dünyasının 2008 Buluşmaları Uluslararası Yapı  Turkeybuıld 2008 Fuarları

Yapı Dünyasının 2008 Buluşmaları: Uluslararası Yapı / Turkeybuıld 2008 Fuarları

Ocak 8, 2008
Türk yapı sektörünün uluslararası buluşma noktası haline gelen Uluslararası Yapı / Turkeybuild Fuarları 2008 yılında da İstanbul, Ankara ve İzmir'de sektöre ilişkin tüm yenilikleri takipçileriyle buluşturmaya devam edecek.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası Yapı / Turkeybuild Fuarları yerli yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaları 31 yıldır bir araya getiriyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleştirilen Fuarlar, sektördeki yenilikleri yatırımcı kuruluşların ayağına götürürken, yapı sektöründeki üreticiler ile yapı profesyonelleri arasında önemli bir platform oluşturuyor, köprü görevi görüyor.

YEM, sektördeki 40 yıllık profesyonel deneyimiyle Uluslararası Yapı / Turkeybuild 2008 Fuarları'nda bu yıl da en yeni ürün, teknoloji ve hizmetleri bir araya getirmeye devam edecek.

Yapı sektörüne dair her türlü malzemenin sergilendiği Fuarlar'da, son yıllarda öne çıkan ince yapı ve dekorasyon malzemeleri 2008 yılında da önemli bir yer tutacak.

Her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başaran, Türk yapı sektörünün üç temel taşı, Uluslararası Yapı / Turkeybuild Fuarları; üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik ve güzel sanatlar bölümlerine, derneklere, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına da ev sahipliği yapıyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter