Tasarım Gazetesi
Koleksiyonun İstinye Parktaki Mağazası En İyi Dekorasyon Ödülü Aldı

Koleksiyon'un İstinye Park'taki Mağazası En İyi Dekorasyon Ödülü Aldı

Aralık 25, 2007
"Ev, içinde yaşayanların hikayesidir" temasıyla, ev yaşamını özelleştirecek hikayesi olan tasarımların öne çıktığı Koleksiyon İstinye Park mağazasına, İstinye Park yönetimi tarafından "En iyi dekorasyon ödülü" verildi.

Projesini Yalın Tan-Jeyan Ülkü Mimarlık'ın gerçekleştirdiği mağazada farklı ihtiyaçlara tematik bir dilde yeni öneriler sunuluyor.

Teşhir ve satış bölümlerinin organik bütünlüğü ile "yaşayan" mağazacılık anlayışını uygulayan İstinye Park'ta, Koleksiyon'un çağdaş yaşam mekanlarına renk, doku ve hareket getiren seçkisinden zengin bir derleme sunuluyor.

Faruk Malhan tasarımı mobilya, ev tekstili, halı ve kilim grupları ve masa üstü objelerin yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcıların yüzlerce çeşit aksesuar tasarımının yer aldığı İstinye Park, markanın ortak bir dilde buluşan bütünlüklü mağaza anlayışını yansıtıyor.

İstinye Park, Koleksiyon'un gerek ürün seçkisi, gerekse proje ve aktiviteleri aracılığıyla sunduğu yaşam tarzını farklı noktalara taşımak üzere yapılan yatırımların ilk durağı olarak nitelendiriliyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter