Tasarım Gazetesi
Wishbook

Wishbook

Aralık 13, 2007
hulya 08
hulya 05
hulya 02
hulya 03Her yılbaşı, gece 12 olmadan dilekler sıralanır. Hep yeni ümitler, yeni hayaller bir araya gelerek bir dilek kitabı oluşturur.

Moda dünyasında seçenekler o kadar uçsuz bucaksız ki bu sene farklı kimliklerle yeni ümitlerimizi karşılıya bilmek elimizde.

Türkiye de ilklere imza atan konsept tasarımcısı ve moda direktörü Z. Berhan Yılmaz; kadınlara farklı kimliklerin yaşanabileceği bir yılbaşı vaat edilen "Wishbook" temalı bir prodüksiyonuna moda fotoğrafçısı Mehmet Erzincan'la birlikte imza attı.

Sezonun hit gece kıyafetleri gümüş, yeşil, fuşya, gold, siyah, beyaz, lacivert renklerin farklı tasarımlarla başka kimliklere bürünebileceğini anlatan çekimler de; manken olarak haute couture tasarımları podyumda en iyi taşıyan model Tanya; make up artist olarak Nimet İnkaya yer alıyor.

Hülya Dergisi Aralık sayısında yer alan 'wishbook'ta marka olarak Prada, Reém Acra, Osacar Dela Renta, Ungaro, Harvey Nichols, Fashionista, Vakko Couture, Beymen, Network, Burberry, Patizia Pepe, A46, Gazzas, Balizza, Zina's, Swarovski, Femine,Tiara ve Mon Revé'den özel ürünlere; tasarımcı olarak Arzu Kaprol, Gamze Saraçoğlu,Dilak Hanif, Hatice Gökçe, Özlem Kaya'nın yılbaşı koleksiyonlarından özel tasarımlara yer verildi.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter