Tasarım Gazetesi
Modern Ofisler İçin Como Masa Sistemi

Modern Ofisler İçin Como Masa Sistemi

Kasım 13, 2007
Como Masa Sistemi

İlk bakışta son derece sade, yakından tanıdığınızda heyecan verici...

Como'nun gövdesinin tasarım hikayesi, bir örümcek sembolünden başlıyor. Örümcek, gerçekte rüyalarımızı dokumak için bize cesaret verir. Örümceğin bir sekizgeni çağrıştıran vücudu sınırsızlığı temsil eder. Sınırsızlık, yaşamın döngüsüdür ve güçlü bir şekilde yaratıcılığın sınırsızlığını anlatır.

Como masa sistemi, ofisler için kaliteli, estetik ve aynı zamanda iyi bütünleştirilmiş bir ürün serisi. Alüminyum gövde, Como masa sistemini yeniden kullanılabilir kılarken, ofisin tekrar yerleşiminde muazzam tasarruf da sağlıyor.

Como Masa Sistemi 02

Günümüzün çalışma alanlarının ihtiyaçlarını tamamlayacak şekilde tasarlanan Como, yerden kazanım sağlanması için çok çeşitli alternatifler sunuyor. Mevcut özel, idari ve konferans modelleri, farklı masa yüzeyleri ve aksesuarları ile ofislerde net ve temiz bir görünüm kazandırıyor.

Olağanüstü esnekliği, bir çalışma alanının yatay, lineer veya L olarak yerleştirilmesine olanak tanıyor. Hareketli ve çevik Como masa, açık alanlardan özel ofislere kadar farklı çevrelerde bağımsız bir şekilde de kullanılabiliyor. Ahşapla transparan cam yüzeyin bir arada kullanıldığı Como toplantı masası, dinleyicilerde lüks bir etki yaratıyor.

Como Masa Sistemi 03

Como, modern organizasyonlar için ilham verici seçenekler sunuyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter