Tasarım Gazetesi
Sunset Mayo ve İç Giyimden Sonra Dış Giyim ile Sahnede

Sunset Mayo ve İç Giyimden Sonra Dış Giyim ile Sahnede

Eylül 21, 2007
Sunset Betty Boop05
Modern Zamanlar Prensesi Betty Boop, Sunset Kadınının Yeni İdolü Olmaya Aday...

Yumuşak tonlar, sade çizgilerin verdiği rafine his, sportif şıklık, cazibe ile yoğrulmuş bir koleksiyon... Betty Boop, Sunset'in dış giyim koleksiyonu ile yeniden hayat buluyor.

Betty Boop, seksi, şımarık ama bir o kadar masum ve sempatik. Her alanda kendini kanıtlamış "gerçek bir kadın". Kıvırcık saçları, siyah gözleri ile tüm zamanların en seksi çizgi karakteri...

Bu feminen idol, Sunset'in elbiseden trikoya, kottan t-shirt'e dış giyim koleksiyonun yaşam kaynağı oldu. Mayo, gecelik, pijama, ev giysileri ve iç giyimden sonra Sunset dış giyim ile de kadınlara sürprizler hazırlamaya devam edecek.

Sunset Betty Boop01Sunset Betty Boop02

Betty Boop'un dış giyim koleksiyonu birbirinden yetenekli tasarımcılardan oluşan bir ekip tarafından hazırlandı. Stil sahibi kadını simgeleyen çizgi ve renkleri bir araya getiren ekip, rahatlık ve sportif şıklığı bütünleştirdi. 80'lerden geri gelen maksimalist akım, koleksiyonun ruhunu oluşturuyor. Başta kırmızı olmak üzere çarpıcı renkler, ekoseler, puantiyeler, baz tonlar renk ve desenlerini tanımlarken, uçusan trikolar, skiny kotlar, kapriler, mini/maksi dar etekler, derin dekolteli elbiseler koleksiyonun ürün gamını anlatıyor.

Yazın özlenen durgunluğu, yerini sonbahar ve kışın dinamizmine bırakırken, vitrinlerde Betty Boop rüzgarı esecek. Modern zamanlar prensesi Betty Boop, stili ile özellikle genç kızların ve genç kalmak isteyen kadınların gözde markası olacak.

Sunset Betty Boop03Sunset Betty Boop04

Betty Boop by Sunset markalı kıyafetleri İstanbul Bakırköy, Olivium Alışveriş Merkezi, Büyükçekmece Fabrika Satış ve Antalya Migros Alışveriş Merkezi'ndeki mağazalarımızın yanı sıra tüm BOYNER, YKM, KOTON, OLE ve Y-LONDON mağazalarından edinebilirsiniz. Betty Boop ile yolculuğa hazır olanlar için online alışveriş adresimiz ise: http://www.sunset.tc

Sunset Betty Boop06Sunset Betty Boop07
Sunset Betty Boop08
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter