Tasarım Gazetesi
The Journal of the Medinge Group

The Journal of the Medinge Group

Eylül 21, 2007
Uluslararası marka kimliği yaratmak üzerinde uzmanlaşmış Stokholm tabanlı bir beyin takımı olan Medinge Group, yeni yıllık online yayını olan Journal of the Medinge Group'u çıkardı.

Yayının seçkin dijital makale koleksiyonu ve fikirleri, Medinge Group'un sürekli gelişen hümanistik markalama vizyonuna bir pencere açacak.

Medinge, öncü fikirleri ile kendi sektöründe iş dünyasının yakından ilgilendiği bir firma olmayı başarmış.

Medinge'in kadrosunda farklı kategorilerdeki deneyimleri nedeniyle sektörün en aranan profesyonelleri yer alıyor.

Online yayının ilk sayısında internet markalandırmasından, strateji, PowerPoint, mekana marka kimliği kazandırılması ve yenilikçiliğe kadar disiplinler-arası konular hakkında grubun 10 üyesinin makaleleri ile beraber 2005 yılında Londra Metrosundaki patlamada hayatını kaybeden bir Medinge üyesi olan Colin Morley'in bir makalesi de yer alıyor.

Medinge Group Yönetim Kurulu Başkanı Stanley Moss, "Grubumuzun en yeni fikirlerinin detaylı bir derlemesini içeren online Medinge Group yayını halka değerli bir kaynak olarak hizmet edecek.

Aynı zamanda üyelerimizin de makalelerini özgür bir etkileşim ve tartışma foruma yollamalarına olanak yaratacak olan yayının markalandırma topluluğunda yapıcı bir diyaloğu teşvik etmesini umuyoruz," diyor.
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter