Tasarım Gazetesi
VOODOO Büyüsü Serbest

VOODOO Büyüsü Serbest

Eylül 20, 2007
VODOO 01

VODOO 022007 2008 Sonbahar Kış trendleri baş döndürücü bir iksir gibi. Simsiyah, şapkalar, uzun eldivenler, florasan renkler, maskülen takımlar, ceket etek takımlar, ekoseler, siyah beyaz, lacivert, mor, pembe, kürklü olan herşey, bordo, gömlek elbiseler, bilekte botlar, deriler, etnik detaylar, platformlar, diz altı sigaret etekler, pilili pantolonlar, diz altı çoraplar, 60'lar, taytlar, gri, pvc olan herşey.

Bu kadar çeşitlilik önümüzdeki günlerde caddeler, davetler ve sokakları güzellik yarışında kaos'a sokacağa hatta Afrika anavatanlı VOODOO büyüsü; yeni sezonda kadınlar arası şıklık yarışında serbest bir şiddet unsuru olacağa benziyor.

Hülya dergisi Eylül sayısı VOODOO çekimi; Konsept Tasarımcısı ve Moda Editörü Z.Berhan Yılmaz ve Moda Fotoğrafçısı Aliço Güzelbeyoğlu imzasını taşıyor.

Yeni sezondan ilk örneklerin yer aldığı çekimlerde Özlem Kaya tasarım Ofisi'nın hazırladığı voodoo bebekleri, Harvey Nichols, Beymen, Roman, Mango, İpekyol, Twist, Machka, Emillio Cavallini, Vakko, V2K, Mudo, Burberry London, Gamze Saraçoğlu, Mon Reve, Femine, Louis Vuitton gibi markalardan modeller yer alıyor.

VODOO 03

VODOO 04
©2003-2010 Tasarım Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır Google+ Twitter